Zawody o puchar Gobarto Dziczyzna zakończone

31 MAJ, 2019 GODZ: 15:35

Firma Gobarto Dziczyzna po raz czwarty zorganizowała Zawody w Strzelaniach Myśliwskich o puchar Gobarto Dziczyzna. Wydarzenie odbyło się 11 maja w Krzywiniu i wzięło w nim udział 120 uczestników z całej Polski.

Celem turnieju jest rozpowszechnienie strzelectwa myśliwskiego, integracja myśliwych i sprawdzenie ich umiejętności strzeleckich. Zawody mają charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy członkowie Polskiego Związku Łowieckiego, bez względu na posiadaną klasę strzelecką.

Jesteśmy czołową firmą zajmującą się przetwórstwem dziczyzny i zależy nam, by być nie tylko odbiorcą, ale przede wszystkim partnerem dla myśliwych. Organizujemy liczne imprezy, jak choćby te zawody czy hubertusy, mając na uwadze integrację środowiska łowieckiego - podkreśla Roman Miler, prezes Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o.

Podczas turnieju uczestnicy startowali w wieloboju strzeleckim, składającym się z czterech konkurencji śrutowych i dwóch kulowych. - Poziom zawodów był bardzo wysoki - ocenia Stanisław Gryglewicz, łowczy zarządu okręgowego zarządu Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie. Tegoroczne  zawody były czwartymi, zorganizowanymi przez Gobarto Dziczyzna. - Wszystkie dotychczasowe edycje odbyły się w Krzywiniu, ale w planach mamy wyjście z ta imprezą w Polskę. Już dziś rozważamy lokalizacje - dopowiada Roman Miler.

W rywalizacji zwyciężyli:

Klasyfikacja powszechna

I miejsce – Kamil Walczak (450 pkt.)

Klasyfikacja mistrzowska 

I miejsce – Marcin Rudnicki (482 pkt.)

Klasyfikacja Dian

I miejsce – Dominika Socha (428 pkt.)

Pozostałe aktualności

Wyniki finansowe za I kwartał 2019

 W związku z publikacją przez Gobarto S.A. skonsolidowanego raportu kwartalnego za I kwartał 2019 roku przekazujemy prezentację wyników za okres trzech miesięcy zakończony dnia...

15 MAJ, 2019 GODZ: 19:01