Zawody o puchar Gobarto Dziczyzna zakończone

31 MAJ, 2019 GODZ: 15:35

Firma Gobarto Dziczyzna po raz czwarty zorganizowała Zawody w Strzelaniach Myśliwskich o puchar Gobarto Dziczyzna. Wydarzenie odbyło się 11 maja w Krzywiniu i wzięło w nim udział 120 uczestników z całej Polski.

Celem turnieju jest rozpowszechnienie strzelectwa myśliwskiego, integracja myśliwych i sprawdzenie ich umiejętności strzeleckich. Zawody mają charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy członkowie Polskiego Związku Łowieckiego, bez względu na posiadaną klasę strzelecką.

Jesteśmy czołową firmą zajmującą się przetwórstwem dziczyzny i zależy nam, by być nie tylko odbiorcą, ale przede wszystkim partnerem dla myśliwych. Organizujemy liczne imprezy, jak choćby te zawody czy hubertusy, mając na uwadze integrację środowiska łowieckiego - podkreśla Roman Miler, prezes Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o.

Podczas turnieju uczestnicy startowali w wieloboju strzeleckim, składającym się z czterech konkurencji śrutowych i dwóch kulowych. - Poziom zawodów był bardzo wysoki - ocenia Stanisław Gryglewicz, łowczy zarządu okręgowego zarządu Polskiego Związku Łowieckiego w Lesznie. Tegoroczne  zawody były czwartymi, zorganizowanymi przez Gobarto Dziczyzna. - Wszystkie dotychczasowe edycje odbyły się w Krzywiniu, ale w planach mamy wyjście z ta imprezą w Polskę. Już dziś rozważamy lokalizacje - dopowiada Roman Miler.

W rywalizacji zwyciężyli:

Klasyfikacja powszechna

I miejsce – Kamil Walczak (450 pkt.)

Klasyfikacja mistrzowska 

I miejsce – Marcin Rudnicki (482 pkt.)

Klasyfikacja Dian

I miejsce – Dominika Socha (428 pkt.)

Pozostałe aktualności

Festyn Rodzinny Gobarto – Grąbkowo 2019

W sobotę 15 czerwca pracownicy Grupy Kapitałowej Gobarto wraz ze swoimi pociechami mieli okazję świętować Dzień Dziecka. Była to doskonała okazja nie tylko do świetnej zabawy dla całych...

25 CZE, 2019 GODZ: 16:49

Wyniki finansowe za I kwartał 2019

 W związku z publikacją przez Gobarto S.A. skonsolidowanego raportu kwartalnego za I kwartał 2019 roku przekazujemy prezentację wyników za okres trzech miesięcy zakończony dnia...

15 MAJ, 2019 GODZ: 19:01